Marakeş Şehri Özel Yürüyüş Turu
Fotoğraf 1 Marakeş Şehri Özel Yürüyüş Turu
Fotoğraf 2 Marakeş Şehri Özel Yürüyüş Turu
Fotoğraf 3 Marakeş Şehri Özel Yürüyüş Turu
Fotoğraf 4 Marakeş Şehri Özel Yürüyüş Turu
+ 3 fotoğraflar

Marakeş Şehri Özel Yürüyüş Turu

Süre
5 saat
Diller
Ingilizce, Fransızca, İspanyol
Bazı bilgiler otomatik olarak çevrildi. Orijinal metni göster
Şehri, şehir hakkında tutkulu ve seyahatinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak tüm bilgileri paylaşmaya istekli, arkadaş canlısı bir yerel ile keşfedin. Marakeş'i bir yerlinin gözünden tanıyın.

Özel tur rehberiniz sizinle sabah 9'da otelinizin resepsiyonunda buluşacak. Turumuza, 2 dönümlük bir bahçeye ve iç avluların ve dairelerin gelişigüzel bir düzenlemesine sahip 19. yüzyıldan kalma bir bina olan El Bahia Sarayı'nı ziyaret ederek başlıyoruz. Daha sonra Fas'ta 19. yüzyıl sonu yerel mimari sanatının bir kanıtı olan güzel bir konut olan Dar Si Said Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Bir Berberi eczacısında bir bardak nane çayı içiyoruz. Uluslararası alanda ilk alışveriş merkezi olarak bilinen ve 5.000 mağazasında inanılmaz bir ürün yelpazesi sergileyen Grand Souk'un bazı arka sokaklarında dolaşın. Dar Nejjarine'de Fas salataları ve et kebaplarından oluşan öğle yemeğinin tadını çıkarın. Tur, yılan oynatıcıları, sihirbazlar ve kahinlerle kaynaşmak için Jamaa Elfna meydanında serbest zaman ile sona eriyor.

Önemli Noktalar: El Bahia Sarayı, Dar Si Said Müzesi, Berberi eczanesi, Grand Souk, Dar Nejjarine, Jamaa Elfna.

Kalkış: günlük. Dahil olanlar: yerel rehber, nane çayı. Dahil olmayanlar: giriş ücretleri, öğle yemeği. Minimum 1 kişi.

Ücretsiz iptal

Planlar değişebilir ve bazen beklenmedik bir şekilde olur. Bu yüzden etkinliğinizi başlamadan 24 saat önce ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.
Mohamed
GetExperience ile o zamandan beri 2022

Buluşma noktası

Marakeş, Fas

Şunları da beğenebilirsiniz©GetExperience Inc. GetExperience™, GetExperience Inc. şirketinin ticari markasıdır. Tüm hakları saklıdır.
facebook-icon
instagram-icon
news-icon
blog-icon
£47.97 / kişi